Shtëpia e Bardhë ‘vishet’ me drita të bardha në prag të festave të fundvitit

14:17 | 02/12/201914:170

Siç është traditë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me dekorimin e ambienteve të shtëpisë më të rëndësishme në botë, merret zonja e e Parë.

Zonja e parë e ShBA-së Melania Trump,  ka publikuar një video ku shihet atmosfera festive në Shtëpinë e Bardhë.

“Fryma e Amerikës” po shkëlqen në Shtëpinë e Bardhë! Jam e lumtur ta ndaj këtë ekspozitë të bukur të patriotizmit për të gjithë, dhe e emocionuar që të gjithë po shijojnë bukurinë e sezonit të Krishtlindjeve!”, ka shkruar Melania Trump në përshkrimin e videos së publikuar në Twitter.

 

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono