Shpërthim i fuqishëm pranë një lokali në Tiranë

07:20 | 07/12/201907:200

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur mbrëmë në mesnatë në Tiranë.

Burime nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Shyqyri Brari”, në afërsi të lokalit me pronësi të shtetasit M. H.

Nga shpërthimi raportohet vëtëm për dëme materiale.

Njoftimi i policisë:

Më datë 06.12.2019, rreth orës 23:55 në rrugën “Shyqyri Brari”, në afërsi të lokalit me pronësi të shtetasit M. H ka shpërthyer  një sasi  e vogël lënde e dyshuar plasëse, duke shkaktuar vetëm  dëme materiale.

Grupi hetimor  po vijon punën për zbardhjen e rrethaneve të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono