Shpejtësi e frikshme në aksin Sauk-TEG, policia ndalon drejtuesin që udhëtonte me 221 km/h

23:11 | 11/12/201923:110

Me 221 km/h në aksin Sauk-TEG. Udhëtonte me një shpejtësi të frikshme që rrezikonte edhe përdoruesit e tjerë të rrugës.

Policia e shtetit ka publikuar pamjet nga kontrolli me radar që ka kryer në rrugën Sauk-TEG, ndërsa u bën apel drejtuesve të automjeteve që të respektojnë rregullat e qarkullimit për një destinacion të sigurt.

“Radari dhe polici të shpëtojnë jetën. Vijon të ndodhë në aksin rrugor Sauk – Teg.

221 km/h në aksin Sauk – Teg, Shpjetësi e frikshme që rrezikon seriozisht jo vetëm jetën e drejtuesit të mjetit, por edhe rrezik potencial për jetën e përdoruesve të rrugës.

Stop shpejtësisë,stop shpejtësisë,stop shpejtësisë. Respekto rregullat e qarkullimit për të pasur një destinacion të sigurt.

Mos shpejto të arrish aksidentin!”, njofton policia e shtetit./abcnews.al

Radari 📸 dhe polici👮‍♂ të shpëtojnë jetën.Vijon të ndodhë në aksin rrugor Sauk – Teg.221 km/h në aksin Sauk – Teg,🛣✈✈✈✈🙏🙏🙏❗❗❗Shpjetësi e frikshme që rrezikon seriozisht jo vetëm jetën e drejtuesit të mjetit,🚑 por edhe rrezik potencial për jetën e përdoruesve të rrugës🚑Stop shpejtësisë,🛫 stop shpejtësisë,🛫 stop shpejtësisë🛫Respekto rregullat e qarkullimit për të pasur një🏠 destinacion të sigurt.🚔🚔🛣🚔🚔Mos shpejto të arrish aksidentin!

Gepostet von Policia e Shtetit am Mittwoch, 11. Dezember 2019

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono