Shoqërohet në polici ish-kreu i OMONIA-s

20:52 | 08/12/201820:520

6 persona mësohet se janë shoqëruar në komisariatin e Gjirokastrës nga forcat e antiterrorit.  Mes të shoqëruarve është edhe ish-kreu i Omonia-s, Fredo Beleri. Ky i fundit bashkë me 5 personat e tjerë që mbahen në komisariat dyshohen për veprimtari antikushtetuese. Ditën e sotme në Bularat të Gjirokastrës është zhvilluar ceremonia përkujtimore 40 ditë pas vrasjes së 35-vjeçarit Kostandin Kaçifas./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono