Shkrumbohet një shtëpi në Shkodër, humb jetën e moshuara

11:55 | 11/01/2019

Një e moshuar ka humbur jetën ndërsa shtëpia ku ajo jetonte e vetme ka marrë flakë. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në rrugicën e njohur si e Koplikëve në Shkodër. Nuk dihen rrethanat e ngjarjes, por sipas informacionit paraprak të Policisë e moshuara jetonte e vetme dhe mund të ketë lënë ndezur ndonjë bombul gazi. Vdekja e saj ka ardhur si shkak i asfiksisë. /abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono