Shkrumbohet një karburant në Maliq

12:43 | 07/11/2018

Një karburant në Maliq është shkrumbuar i gjithi. Dhe pse zjarrfikëset kanë shkuar në kohë nuk kanë mundur të shpëtojnë asgjë. Karburanti është pronë e një vendasi. Nga flakët është djegur një kamion dhe një makinë e parkuar para karburantit. Sipas policisë, zjarri është shkaktuar fillimisht në kamion pronë e një 50 vjeçari nga Tirana dhe më pas është përhapur në të gjithë ambjentin. Policia njofton se po punohet për zbardhjen e ngjarjes./abcnews.al

 


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono