Shkrumbohet një kabinë pushuesish tek Gjiri Lalëzit

14:45 | 04/08/201914:450

Një kabinë pushuesish është përfshirë nga flakët në Gjirin e Lalëzit në Durrës. Kabina është shkrumbuar e gjitha por nuk pati dëme në njerëz.

Sipas policisë zjarri nuk ka prekur objekte të tjera dhe zjarrfikësit kanë lokalizuar flakët.

Por pushuesit janë pushtuar nga paniku dhe kanë vrapuar në drejtim të bregut të detit.  Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarjeje dhe ekspertët po mbledhin prova për ta zbardhur atë./ABC News Albania 24/7

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono