Shkrumbohet një banesë në Fier (video)

14:23 | 26/05/2019

Shkëndija në një sobe elektrike ka shkrumbuar një banesë në lagjen “15 Tetori” me vendin e njohur si “Kryqëzimi i grecallisë” në Fier. Mësohet se nga flakët nuk pasur dëme në njerëz por banesa është djegur thuajse totalisht. Burimet nga vendi i ngjarjes treguan se një shkëndi elektrike në sobën e cila ndodhej në kuzhinë ka bërë që të shpërthejë zjarri i cili ka djegur të gjitha orenditë. Menjëherë sapo u konstatua rënia e flakëve, në banesën e shtetasit Tomorr Sila shkuan zjarrfikësit të cilët lokalizuan flakët dhe bënë shuarjen e tyre. /ABC news Albania 24/7

 


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono