Shkrumbohet nga flakët makina në dalje të Lezhës (Video)

18:30 | 21/07/201918:300

Një automjet është përfshirë nga flakët në dalje të Lezhës. Sipas videos së siguruar nga Abc News mjeti shikohet të jetë përfshirë i tëri nga flakët. Forcat zjarrfikëse nuk ndodhen në vendngjarje. Makina shikohet  të shkrumbohet në anë të autostradës pranë një gomisterie. Nuk dihet shkaqet e këtij incidenti dhe nëse ka persona të lënduar. Por nga sa shikohet në video dyert e para të mjetit janë të hapura./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono