Shkodër, studentët i hedhin bojë rektorit Adem Bekteshi (video)

14:00 | 10/05/201914:000

Studentët e Shkodrës i kanë hedhur bojë rektorit Adem Bekteshit. Ngjarja ka ndodhur gjatë mbledhjes së komisionit të Etikës ku do të merrej vendim për studentët që thyen derën e godinës së re të Fakultetit. Vetë Bekteshi nuk ka pranuar të komentojë ngjarjen. Në Universitet u përhap lajmi që studentët që morën pjesë në thyerjen e derës së godinës së re të Fakultetit të Juridikut do të përjashtoheshin. Kjo si duket ka nxitur reagimin e tyre ndaj rektorit Bekteshi. /ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono