Shkodër/ Përplaset me një vazo lulesh, humb jetën drejtuesi i motorit

18:20 | 12/07/2018

Një 54 vjeçar ka humbur jetën teksa udhëtonte me motorçikletën e tij në Shkodër. Aksidenti ndodhi në orën 15:40 në aksin rrugorë Shkodër– Baçallëk. Policia njofton se 54 vjeçari me iniciale N. B. humbi kontrollin mbi mjetin dhe u përplas me një vazo lulesh, në anë të rrugës, ku për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Grup hetimor po kryhen hetimet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono