Shkodër, makina përplas të moshuarin për vdekje

11:03 | 19/10/201811:030

Një i moshuar ka humbur jetën për shkak të një aksidenti rrugor paraditen e sotme në aksin Shkodër-Mjedë. Mësohet se një makinë ka goditur një 70 vjeçar, që udhëtonte me motor. Drejtuesi i mjetit e ka transportuar në spital 70 vjeçarin Njac Rroku dhe është larguar. Por i moshuari ka ndërruar jetë, për shkak të plagëve të rënda. Pak orë pas ngjarjes policia ndaloi drejtuesin e mjetit, që aksidentoi për vdekje 70 vjeçarin. /abcnews.al

 

 

 

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono