Shkodër, arrestohet polici që ngacmonte seksualisht një 15 vjeçare

13:44 | 11/02/2019

Një punonjës i policisë në Shkodër është arrestuar për ngacmim seksual të një vajze 15 vjeçare. Denoncimi është bërë në media përmes një videoje. Ka qenë nëna e vajzës, ajo që ka kërkuar ndihmën e mediave dhe denoncoi shefin e policisë së zonës Grumierë në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti.

Sipas të njëjti denoncim, punonjesi i policisë e ka marrë vajzën në makinë dhe e ka telefonuar madje ka kryer akte të turpshme në komunikimet virtuale. Ka qenë vetë vajza ajo që ka filmuar shefin e policisë, në momentet kur ai e ka ngacmuar dhe më pas i ka treguar nënës së saj.

Të dyja bashkë i janë drejtuar Komisariatit të Policisë, ku dhe kanë treguar gjithçka ka ndodhur. /abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono