Shikoni si mbesa i vjedh lekët gjyshes së saj

12:15 | 15/01/202012:150

Një grua e cila u kap duke vjedhur para nga shtëpia e gjyshit dhe gjyshes së saj është dënuar me burgim, kjo pasi policia vendosi kamera të fshehta në apartament dhe filmoi gjithçka.

Por, kjo nuk është hera e parë që ajo kishte kryer vjedhje, kohë më parë ishte filmuar duke marrë para nga mikesha e ngushtë.

Bëhet fjalë për Melissa Collier, 28-vjeçe, e cila priti derisa gjyshja e saj 83-vjeçe të largohej nga apartamenti dhe më pas i mori lekët nga çanta e i futi në sytjena.

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono