Shihni çfarë heq Majlinda Bregu me Kejdën

22:00 | 01/08/201922:000

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, ka nisur pushimet me familjen. Ajo është aktive në rrjetet sociale dhe gjithmonë e ka treguar marrëdhënien e ngushtë mes saj dhe të bijës Kejda. Kjo e fundit është bërë mjaft e njohur për publikun dhe në media komentohet gjatë për pamjen e saj dhe lidhjen me Erik Fullanin.

Së fundmi, ish deputetja nëpërmjet një postimi ka treguar se çfarë heq djali dhe ajo për t’i bërë një foto Kejdës. Në postimin e publikuar në profilin e saj në Instagram, Kejda shihet teksa pozon ndërkohë që vëllai dhe e ëma e fotografojnë.

“Mosha digjitale. Pushime të mbara të gjithëve që janë betuar se s’do prekin celular me dorë”, ka shkruar Majlinda pranë fotos./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono