Sherr në një lokal bastesh në Vlorë/Plumb në këmbë klientit

17:13 | 16/04/2018

Plagosja me armë zjarri në Vlorë ka ndodhur pas një grindje për lojën e pokerit. Nga burime policore ABC Neës ka mësuar se 51 vjeçari që u qëllua me pistoletë ishte konfliktuar me parë me një person tjetër ende të paidentifikuar që ndodhej në lokal.

Në debat e sipër autori ka plagosur në këmbë Arsen Gerbin. Ai ndodhet në spital, por nuk ka rrezik për jetën. Ngjarja ndodhi pasditen e së hënës në lagjen “Rilindja”.  Policia shoqëroi personat që ndodheshin brenda ambienteve të lokalit, për t’i marrë në pyetje. Por autori ka mundur të largohet me shpejtësi./abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono