Sherr me thika në plazh, 1 i plagosur

20:50 | 09/07/201920:500

Një konflikt mes dy personave ka  përfunduar me një të plagosur me thikë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së martës në një plazh privat në lagjen nr.1  të Sarandës.

Autori ende i paidentifikuar pas një debati me 40 vjeçarin Berti Tahiraj e ka qëlluar me thikë. I plagosuri është transportuar për të marrë ndihmën në spitalin e Sarandës. Dyshohet se dy pushuesit janë konfliktuar për motive të dobëta./ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono