Shën Valentini sipas vipave shqiptarë, zbuloni postimet e veçanta

14:30 | 14/02/202014:300

14 shkurt 2020. Dita e të dashuruarve qëlloi një e premte me shi, por sot ka festë dhe diell brenda të gjithëve. E nisim me VIP-at! Si po e festojnë Shën Valentinin ata?

1. Ami & Ermal Mamaqi

Ami dhe Ermali na përshëndetën me një foto nga Zvicra me këtë foto. Duken njësoj të dashuruar si dekada më parë!

 

2. Bieta Sulo & Alban Dudushi

Edhe Bieta ishte në të njëjtën linjë me Amin. Si rrallëherë, do të shihni atë dhe Alban Dudushin teksa shkëmbejnë ca puthje romantike. Në borë, të veshur me rroba ski-e dhe me shikimin në të njëjtin drejtim.

 

3. Elita Rudi & Gjiko

Elita dhe Gjiko bashkë me prezencën speciale të Zërit po e festojnë këtë Shën Valentin në Venecia, qytetin e dashurisë. Çifti ka nisur që herët të shpërndajë foto e video ku në sfond nuk mungojnë kurrsesi zemrat.

 

4. Almeda Abazi & Tolgahan

Almeda, dje festoi ditëlindjen e 28-të ndërsa sot feston dashurinë. Çifti uroi përmes një fotoje me ku shfaqeshin të dy duke darkuar, me duart e shtrënguara.

 

5. Alban Skënderaj & Miriam Cani

Albani,është përfundimisht një romantik i pashpresë. Pikërisht sot, si dhuratë për të dashurën e zemrës dhe gjithë ne të tjerët publikoi këngën më të fundit, “Çdo ditë një Shën Valentin” Nëse s’jeni të mirë me fjalë, çojini këtë këngë.

 

6. Lori Hoxha

Nëse shihni Story-it e Lori Hoxhës, do të gjeni shumë dashuri. Lori s’ka asnjë foto me një person konkret, por ka postuar çdo lloj gjëje që e frymëzon të dashurojë. Si përshembull, një foto të Sarës dhe Ledionit.

 

8. Ajola Xoxa & Erion Veliaj

Nëse të gjithë postuan foto romantike me puthje në buzë, Ajola zgjodhi një tjetër detaj shumë të veçantë për të festuar dashurinë. Një shtrëngim duarsh.

 

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono