Shën Valentini i parë, Rudina Dembacaj uron Mark Frrokun

12:21 | 14/02/202012:210

Rudina Dembacaj po jeton një romancë të bukur dashurie me ish-deputetin Mark Frroku.
Moderatorja shqiptare ka rreth 2 muaj që ka bërë publike lidhjen e saj të re pas ndarjes nga Aleksandër Varfaj.
Ndonëse në fillim ajo u përpoq që ta mbante lidhjen larg vëmendjes mediatike, tani bën shpesh në Instagram postime që lidhen me Markun.

Në ditën e të dashuruarve, nuk mund të mungonte një urim nga ana e saj në rrjetet sociale.

Rudina ka publikuar një foto ku ka mbështetur kokën tek shpatullat e ish-deputetit dhe në të shkruan “Gëzuar Shën Valentinin”.
Kujtojmë se në një intervistë të dhënë për emisionin “Rudina”, moderatorja tregoi se ka në plan të martohet me Markun dhe pse jo të zgjerojnë edhe familje./abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono