SHBA, sulm me armë zjarri në një shkollë

16:07 | 09/11/2018

Autoritetet e Karolinës së Veriut në Shtetet e Bashkuara kanë sinjalizuar se një sulm me armë zjarri është në zhvillim në një shkollë të mesme. Policia ndodhet në vendngjarje. Për momentin nuk dihet nëse ka viktima apo të plagosur. Mediat ndërkombëtare raportojnë se janë dëgjuar të shtëna./abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono