Shansi gjerman për Edi Ramën e Lulzim Bashën

16:37 | 28/09/201916:370

“PO”-ja me kushte e Gjermanisë për hapjen e negociatave të vendit tonë me BE u shfaq si një shans mes palëve për zgjidhjen e krizës politike. Hapat e parë për dialog u hodhën e bashkë me to, edhe llogaritë politike. Këtë dinamikë të javës politike që lamë pas na sjell Mimoza Koçiu me Politika në Abc News.

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono