12:56 | 12/05/2018

“Ballkan ABC” këtë javë trajton sfidat me të cilat përballen sot vendet e Ballkanit Perëndimor. Ecuria e proceseve integruese, lidershipi, faktorët dominantë strategjike në rajonin tonë, rivaliteti i fuqive të mëdha për influencë politike ekonomike, ushtarake etj. janë cështjet që do të trajtohen ne materialin e përgatitur nën optikën e njohësve të zhvillimeve rajonale, të pergatitur nga Bruna Çifligu. /abcnews.al
Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono