Selena Gomez kujton takimin e parë me Jennifer Aniston: Mu ndal zemra kur e pashë

15:35 | 25/01/202015:350

Këngëtarja Selena Gomez është një  fanse e çmendur e serialit “Friends”.

Në një intervistë  ajo pranoi që është shtangur plotësisht kur është takuar me Jennifer për herë të parë.

“Askush nuk e dinte kush isha dhe ju ishit në tualet me një fustan të zi. Zemra ime u ndal kur të pashë dhe unë u shtanga menjëherë”, ‘i tha këngëtarja aktores 50-vjeçare në The Ellen DeGeneres Show.

Ylli 27-vjeçar pop foli gjithashtu për publikimin e albumit të saj personal dhe të veçantë  Rare.

‘Kuptova se të gjithë të tjerët flisnin për mua, kështu që mendova pse nuk po publikoja diçka që është në anën time të medaljes?”, tha Gomez.

Ajo gjithashtu tha se: ‘Unë u njoha me Jennifer përmes kompanisë time të menaxhimit – ne jemi të përfaqësuar nga të njëjtët njerëz – dhe ajo është kaq e mrekullueshme.

‘Ajo më ftoi në shtëpinë e saj dhe ka gatuar pica për mua dhe ishte thjesht shumë e mirë dhe e ngrohtë”,u shpreh Gomez./abcnews.al

 

 

 

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono