Seldi Qalliu flet në “Thumb” për ndarjen  nga Mimoza Shkodra 

21:36 | 01/12/2018

I ftuari i tretë i emisionit Thumb në ABC News i drejtuar nga Fatma dhe Aulona ka qenë Seldi Qalliu. Ai ka folur për përvojën e  tij në “Dance With Me”, por edhe për jetën private, ndërsa dha mesazhe edhe për ndjekësit e instagramit.

Duke folur për ndarjen me Mimoza Shkodrën, e cila bëri bujë në media, Seldi thotë se janë ndarë si dy njerëz të qytetëruar.

“Ne jemi ndarë si dy njerëz të cuiliziar, me këmbë në tokë.  Lidhja me Mimozën u bë e madhe sepse bëhet fjalë për dy këngëtarë, por ka njerëz që ndahen me 2 fëmijë dhe kam vënë re që janë ato hienat që japin mend sepse kam parë komente. Ne të dy nuk e çuam veten deri në atë pikë që të bëheshim me fëmijë dhe të ndaheshim”.

Sa për komentet në rrjetet sociale këngëtari thotë se ato vinin nga njerëz që duhet ishin të fundit që komentonin në lidhje me këtë çështje. /abcnews.al


<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/mNL6MENmzxE” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono