Sekuestrohen dy gomone me vlerë 42 mijë euro

13:07 | 24/07/2018

Policia e Vlorës ka sekuestruar dy gomone me vlerë totale prej 42 mijë eurosh.

Operacioni i autoriteteve u bë në vijim të punës për evidentimin e personave të dyshuar për pastrim të produkteve të veprës penale ose veprimtarisë kriminale.

Policia saktëson se një gomone është 7.4 metra e gjatë, me vlerë 12.000 euro në pronësi të një 32-vjeçari.

Ndërsa gomonia tjetër është 10 metra e gjatë me vlerën që i shkon në 30 mijë euro dhe që është në pronësi të një 50-vjeçari./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono