Sekuestrimi i pasurive të dyshimta në Kosovë, Komisioni miraton pr/ligjin

22:56 | 10/07/2018

Komisioni parlamentar i ligjeve në Kosovë ka miratuar në parim draftin për sekuestrimin e pasurive me prejardhje të dyshimtë. Por lëvizja Vetëvendosje ka kundërshtuar procedurat dhe ka paralajmëëruar se do ta pengojë pr/ligjin kur të kalojë për votim në seancë.Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono