Sarandë, sekuestrohen 72 kg kanabis, pranga 45 vjeçarit
foto ilustruese

20:30 | 31/07/201920:300

72 kilogramë lëndë narkotike kanabis janë sekuestruar në Sarandë, ndërsa në pranga ka rënë shtetasi me iniciale A. SH. 45 vjeç.

45-vjeçari e kishte fshehur lëndën narkotike në pjesën poshtme të mjetit.

Ai u arrestua pas kontrollit në pikën kufitare në Qafë-Botë. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono