Rrëzoi për vdekje në tokë 80 vjeçarin, në kërkim 39 vjeçari

13:33 | 23/07/201913:330

80 vjeçari Zylyftar Kullësi ndërroi jetë në spital tre ditë pas dëmtimit që mori në kokë në momentin që u përplas për tokë nga 39 vjeçari A.Z.

Sipas policisë gjithçka ndodhi pas një konflikti të çastit për parkimin e automjetit.

39 vjeçari banor i plazhit ndodhej tek prindërit e tij në lagjen numër 2 Durrës ku ka nisur të debatojë me 80 vjeçarin.

Mësohet se i riu kishte parkuar automjetin pranë portës së hyrjes së shtëpisë së 80 vjeçarit.

Ky i fundit kishte kërkuar të hiqte makinën, por për t’ju larguar sherrit 39 vjeçari e ka shtyrë të moshuarin i cili gjatë rënies ka pësuar edhe goditjen në kokë.

Ai u transportua në Spitalin e Traumës, Tiranë dhe ditën e sotme ka ndërruar jetë.

Ndërsa 39 vjeçari u shpall në kërkim për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje, me pasojë vdekjen”. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono