Rrëzohet motori, dy të rinj në gjendje të rëndë

09:57 | 08/06/201909:570

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Gramsh-Kodovjat. Dy të rinj që udhëtonin me motor përfunduan ne gjendje kritike për jetën në spitalin e Traumës në Tiranë.

Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit në një nga kthesat e kësaj rruge. Drejtuesi i motorit humbi kontrollin dhe u përplas në anë të rrugës. Të rinjtë morën plagë të rënda dhe nga spitali i Gramshit, ata u dërguan ne për shërbim më të specializuar në Tiranë./ABC News Albania 24/7

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono