Rrëfimi në tre dimensione i Tedi Papavramit

13:04 | 04/11/2018

Violinisti i njohur shqiptar Tedi Papavrami në një intervistë për ABC News rrëfen detaje rreth violinës, përkthimit dhe jetës së tij private.

Artisti pa ndrojë ndan me publikun jo vetëm sukseset, por edhe momente të vështira. /abcnews.al

Gazetare: Leontina NikaRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono