Roshi e Berisha zhgënjehen në fund, dorëzohet Mavraj

15:07 | 21/09/201915:070

Odise Roshi dhe Mërgim Mavraj ishin titullarë me skuadrat e tyre ditën e sotme. Mesfushori fierak mund të kishte festuar, por në fund skuadra e tij pësoi gol dhe ikën dy pikë nga duart. Akhmat Grozny barazoi 1-1 me Krylya Sovetov.

Roshi u aktivizua deri në minutën e 85-të, ndërkohë që u ndëshkua edhe me karton të verdhë në pjesën e parë. Në fushë me të ishte edhe Bernard Berisha, i cili gjithashtu e nisi si titullar. Mesfushori nga Peja luajti 72 minuta.

MAVRAJ – Qendërmbrojtësi i kombëtares shqiptare nuk e ndihmoi dot Greuther Further të merrte të paktën një pikë në transfertë kundër Stuttgart. Skuadra e tij pësoi dy gola dhe Mavraj nuk mund të bënte gjë për t’i evidentuar dy golat e pësuar.

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono