Rikthimi Saimir Tahirit dhe hapja e negociatave

16:01 | 21/04/2018

Rikthimi i Saimir Tahirit në Kuvend, sfumoi entuziazmin e kryeministrit mbi rekomandimin për hapjen e negociatave të antarësimit me BE.  Rastësor apo jo, ai akt nxori në pah dritëhijet e errëta të një realiteti krejt të kundërt me atë që vizatohet e shkruhet jo pa mund nga politika./abcnews.al
Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono