Rikthimi i Paul Pogba te Juventus? Agjenti Mino Raiola flet hapur

08:23 | 14/02/202008:230

Agjenti i njohur, Mino Raiola, ka folur sërish për mediet sa i takon të ardhmes së Paul Pogba. Raiola iu përgjigj pyetjes për nëj rikthim të mundshëm të francezit te Juventus, me agjentin që tha se Italia, është si shtëpi për Pogban.

“Pogba te Juventus? Italia është si shtëpi për Paul. Ai do të dëshironte të kthehej te Juventus, por ne do të shohim se çfarë do të ndodhë pas Euro2020.

Pogba dëshiron të luajë në nivelet më të larta, por ai nuk mund të largohet nga Manchester United nëse ata janë në një situatë të vështirë”, tha mes të tjerash Raiola./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono