Rikthehet “Thumb” me Fatmën dhe Aulonën

12:28 | 09/11/2018

Rikthehet në ekranin e ABC News, emisioni i shumë përfolur “Thumb”, nën drejtimin e Fatmës dhe Aulonës. Më thumbues se kurrë, ky sezon sjell surpriza dhe risi me të ftuarit VIP dhe rubrika nga më të ndryshmet. Pjesë e puntatës së parë do të jenë: shefi më i përfolur i kuzhinës Renato Mekolli; Oni Hysenbelliu dhe eksperienca e tij ndryshe e të bërit shooping dhe prezantuesja Klea Huta. Këto dhe shumë të tjera i ndiqni, të shtunën ora 17:00./abcnews.al

 


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono