Rikthehet Flori Mumajesi: Ju jam mirënjohës…

11:24 | 26/08/201911:240

Kantautori i njohur Flori Mumajesi është rikthyer sërish në rrjetet sociale pas një mungese prej më shumë se 4 muajsh.

Këngëtari dhe fituesi i festivalit “Kënga Magjike” me “Plas” pati para disa ditësh ditëlindjen. Me një video në Instagram, ai shprehet mirënjohës ndaj të gjithë fansave, miqve dhe kolegëve.

Ndër të tjera, Flori thekson se po punon për të qenë sa më pranë tyre nëpërmjet muzikës.

“U bë kohë pa postuar dhe ndoshta kam humbur pak instiktin e postimeve, por s’kam humbur diçka që mendoj se është shumë e rëndësishme, është mirënjohja. U jam mirënjohës atyre që më kanë shkruar, mesazhe që më kanë uruar, kanë qenë, familjarë, miq, kolegë , të njohur dhe të panjohur. Çdo urim ka qenë një përqafim ka qenë një motivim për të qenë shumë shpejt sa më pranë jush, qoftë si Flor fizikisht, qoftë si Flor nëpërmjet muzikës. Faleminderit për cdo urim. Gëzuar, edhe juve ju paça për çdo urim dhe shëndetshëm e të lumtur. Faleminderit”, thotë Flori Mumajesi.

 

View this post on Instagram

 

FALEMINDERIT Ju do Flori ♥️

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

/abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono