Rikthehen tensionet në PD


13:26 | 23/10/2017

Tensionet e brendshme në PD janë rikthyer këtë sezon të ri politik, duke evidentuar ndarjen mes Bashës dhe një pjese të strukturave. A do të sjellë analiza dhe riorganizimi i partisë bashkimin e kërkuar, apo largime të tjera të kritikëve? Detajet i sjell Mimoza Koçiu në Politika në ABC News.Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore.


Kontakt

Telefono