Revoltohet Bebe Rexha: Mjaft u thatë vajzave se duhet të buzëqeshin

16:13 | 21/11/201916:130

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha e cila është në një moment mjaft të mirë të karrierës së saj muzikore, së fundmi në rrjetin social instagram ka reaguar kundër bullizmit duke u fokusuar më së tepërmi te vajzat dhe gratë. Rexha krahas një fotoje të publikuar është shprehur e revoltuar, duke ngritur gishtin e mesit.

Krahas fotos ajo shkruan:

“Njerëzit vazhdojnë të më thonë se duhet të qesh në foto. Publiko më tepër foto duke qeshur sepse dukesh shumë ‘emo’. Shkruaj këngë të hareshme. Ji e lumtur. Ja pra një version i imi me një foto të buzëqeshur. Mjaft u thatë vajzave se duhet të buzëqeshin që të duken të bukura,” shkruan Rexha.

/abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono