Reperi i njohur zbulon arsyen pse po largohet nga rrjetet sociale

07:16 | 15/11/201907:160

Reperi i njohur Capital T ka njoftuar fansat në rrjetin social “Instagram” se do të mungojë disa ditë për shkak të agazhimeve muzikore.

Artisti ka lajmëruar se këto ditë do të jetë në xhirime të klipit të ri.

“Kërkoj falje që s’kom qasje në asnjë mjet komunikimi këto ditë, sepse do jem në xhirime për projektin e radhës. Kangën pe dini cilën. Shihemi së shpejti”, shkruan artisti teksa ka publikuar një fotografi në aeroplan./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono