Reja: Dua të qëndroj te Shqipëria! Na mungojnë disa pikë

23:32 | 17/11/201923:320

Edoardo Reja ka analizuar humbjen e pësuar me Francën, si dhe ka folur edhe për çështje të tjera. Fillimisht në “Supersport” italiani deklaroi: “Andorra është e kaluar, ishte një ndeshje jo e mirë. Mbase dalja nga objektivi bëri ta humbnim përqendrimin. Sot ishim përballë kampionëve të botës. Bëmë një pjesë të dytë ët mirë. Më pëlqen çfarë ka bërë skuadra këto kohë. Kemi sjellë lojtarë të rinj këto. Do doja ta mbyllnim më mirë”.

“Provova lojtarë që kanë muaj me ne. Doja t’i shihja në fushë, jo vetëm në stërvitje. Do i kisha aktivizuar më shumë po të vija më parë. Me pak më shumë fat mund të fitonim në Turqi dhe të mos humbnim në Islandë. Na mungojnë 3-4 pikë nga renditja, pa llogaritur Andorrën”, shtoi Reja.

“E ardhmja? Nuk e di, kontrata më ka mbaruar. Nuk kam folur me presidentin akoma. Do flasim për detajet. Kjo eksperiencë më ka pëlqyer dhe do të doja ta vazhdoja”, përfundoi Reja deklaratën e tij. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono