Regjisori Milto Kutali realizon shfaqjen “Trashëgimtari“ me artistët e rinj

17:49 | 15/05/2018

Profesori dhe regjisori Milto Kutali duke ditur vështirësitë e artistëve të rinj ai bën pjesë të projekteve artistike komedinë “ Trashëgimtari“ të Arben Iliazit, duke ua besuar studentëve të tij . Ai mendon të realizojë edhe një turne në rrethe me këtë shfaqje. /abcnews.al

 

Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono