Regjim ushtarak për të gjithë, De Laurentiis “dënon” ekipin!

14:11 | 04/11/201914:110

Rezultatet zhgënjyese të Napolit në ndeshjet e fundit e kanë detyruar kreun e klubit, Aurelio De Laurentiis, ta grumbullojë ekipin në qendrën stërvitore për dy ndeshjet e radhës. Napoli do të luajë në mesjavë në Champions kundër Red Bull Salzburg dhe në fundjavë kundër Genoa-s në Seria A.

Napoletanët nuk e njohin fitoren në tre ndeshjet e fundit, çka solli dhe rënien në vendin e 7 në renditje me 18 pikë. Presidenti, De Laurentiis ka vendosur ta ndëshkojë ekipin duke kërkuar përqendrim maksimal për ndeshjet e radhës.

Lojtarët do të qëndrojnë në ‘Castel Volturno’ deri të dielën, pra stafi dhe ekipi do ta kalojnë gjithë javën në kampin stërvitor. Përpos rezultateve negative, Napoli mund të sigurojë vendin për fazën tjetër në Champions nëse mund Salzburg-un ditën e nesërme. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono