Reformimi i skemës së ndihmës ekonomike

11:33 | 03/03/2018

Reformimi i skemës së mbështetjes ekonomike është tema që do trajtojme në “intervistën e javës”. Verifikimi i emrave të nxjerrë nga lista, mbështetja për punësim për këto familje, si edhe çfarë ndryshimesh ka pësuar kjo skemë, janë pikat për të cilat do të flasë zonja Denada Seferi, drejtoreshë e programit të zhvillimit në Ministrinë e Mirëqënies Sociale në intervistën me Viol Xhafajn.
Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono