Reduktim rrogash për rikthimin e Neymar? Valverde i jep fund dilemave

16:18 | 01/11/201916:180

Ernesto Valverde ka zbuluar një prapaskenë interesante gjatë konferencës për shtyp përpara ndeshjes kundër Levantes. Trajneri i Barcelonës vlerëson repartin ofensiv të ekipit kundërshtar, teksa rrëfen edhe një detaj në lidhje me Neymar.

Mbrojtësi Pique zbuloi një ditë më parë se të gjithë ishin gati të reduktonin rrogat e tyre për të rikthyer brazilianin sërish në Katalunjë, por trajneri nuk e konfirmon diçka të tillë, përkundrazi.

Nuk kam qenë në dijeni të kësaj çështje. Mua nuk më është kërkuar kurrë që të zvogëloj rrogën time për të bërë të mundur rikthimin e Neymar“, thekson trajneri i kampionëve të Spanjës. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono