Ramush Haradinaj intervistë në “Balkan ABC”

11:57 | 20/10/2018

Për këtë javë në “Balkan ABC” të Bruna Çifligut, ju ftojme të ndiqni një intervistë të shkurtër me kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj. Teza e presidentit Thaçi për korrigjim të kufirit me Serbinë, qëndrimi i kreut të ekzekutivit kosovar, apo dhe çështje të tjera të përbledhura në intervistën e mëposhtme./abcnews.al

 

Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono