Ramona Tullumani rrëfen jetën mes operas së Tiranës dhe Sofjes

15:33 | 14/04/2018

Sopranoja Ramona Tullumani, pas realizimit të roleve të rëndësishme në Teatrin e Operas së Baletit në Tiranë dhe operën e Sofjes realizon edhe recitalin e parë.  Detaje rreth koncertit  dhe jetës artistike që ndan mes Shqipërisë dhe Bullgarisë i rrëfen në një intervistë për ABC News.Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono