Rama thërret në takim drejtues të PS në 4 qarqet e veriut

15:10 | 16/07/201915:100

Kryeministri Rama ka thirrur në një takim në selinë e PS drejtues të katër qarqeve të veriut që ka marrë në patronazh. Bëhet fjalë për qarqet Shkodër, Lezhë e Kukës e Dibër.

Dy figura të tjera të socialistëve kanë marrë në patronazh disa qarqe të tjera. Kështu Taulant Balla është përgjegjës për Tiranën, Elbasanin, Durrësin e Korçën, kurse Gramoz Ruçi, qarqet Vlorë, Fier, Berat e Gjirokastër./ABC News Albania 24/7

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono