Rama mbledh kryesinë, caktohet data e mbledhjes së Asamblesë Kombëtare

10:41 | 15/07/201910:410

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur paraditen e sotme Kryesinë e Partisë Socialiste për të diskutuar lidhur me analizën e zhvillimeve në zgjedhjet e 30 Qershorit, por edhe përgatitjet për asamblenë.

Në mbledhjen e kryesisë së Partisë Socialiste u caktua që Asambleja Kombëtare të mblidhet më 22 korrik./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono