Rama i përgjigjet komentuesit: Ja pse duhet të protestosh

15:29 | 27/01/201815:290

Disa orë para protestës, Kryeministri Edi Rama nuk ka hezituar t’i përgjigjet komentuesve nëpërmjet profilit të tij zyrtar në rrjetet sociale.

Një qytetar i ka renditur kryeministrit Edi Rama disa prej arsyeve për të protestuar, ndërsa reagimi i shefit të qeverisë ishte i menjëhershëm.

“Mbi të gjitha protesto që të mos shkojë deri në fund Reforma në Drejtësi, të mos bëhet Vetingu, të mos hapen negociatat për anëtarësim në BE dhe të mos mbyllet dyqani i çizmeve të majta që përdoren edhe për këmbën e djathte” -shkroi Rama si përgjigje ndaj komentuesit./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono