Rama e Basha, beteja deri në fjalën e fundit


12:49 | 05/11/2017

Dorëheqja enigmatike e kreut të SHISH ishte zhvillimi i fortë i javës politike që lamë pas. Një akt, efekti i të cilit shua me kujdes në publik, ndërsa debati për narkotrafikun u kornizua brenda mureve të kuvendit, si përplasja e të enjtes mes Edi Ramës e Lulzim Bashës. Nga devijimi i vëmendjes publike e deri tek batutat e guximshme në kuvend, këtë javë në “Politika në ABC News”./abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore.


Kontakt

Telefono