Rama-Basha, gara për të ndikuar publikun  

16:05 | 27/05/2018

Protesta e opozitës kulmoi zhvillimet e javës politike që lamë pas. Impenjimi për të, në kahe të kundërta, u shndërrua në një garë mes Edi Ramës e Lulzim Bashës. Shënjestra e të dyve ishte e njëjtë: opinioni publik. Mimoza Kociu na sjell dinamikën e kësaj beteje që u luajt hapur e pas kuintave./abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono